• 502 286 618
  • kontakt@taksyfolina.pl
  • Plaridum ul.Sokoła 2b/1 60-644 Poznań
No products in the cart.

Nasze przekonania

Nasze

Od kilku lat wzrasta w nas coraz większe przekonanie o słuszności propagowania wiedzy i świadomości profilaktyki w naszym społeczeństwie. Z naszych statystyk wynika, że coraz więcej młodych osób (18-25 lat!) poszukuje informacji w jaki sposób może wdrożyć profilaktykę od zaraz.  Ale ten trend utrzymuje się szczególnie u osób powyżej 40 r.ż. Ta grupa jest zainteresowana zapobieganiem konsekwencjom choroby poprzez jej wczesne wykrycie i leczenie. Wraz z wiekiem tj. około 55 roku życia wzrasta potrzeba zahamowania postępu choroby oraz ograniczenie powikłań.

Naturalny proces starzenia nie musi łączyć się z dolegliwościami oraz chorobą. Niestety bez profilaktyki jest to prawie niemożliwe. Zdrowy i aktywny tryb życia jest kluczowy do bycia zdrowym.

Bardzo się utożsamiamy z filozofią profilaktyki zdrowotnej dlatego ważne jest dla nas aby być cegiełką, która buduje Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jesteśmy przekonani, że do tego zadania nadaje się taksyfolina, niesamowity antyoksydant skierowany właśnie na działania profilaktyczne.

Uważamy, że bez kliku ważnych wartości niemożliwe byłoby nasze dzisiejsze spotkanie

Zdrowie zaczyna się od sprawdzonego, bezpiecznego i regularnego nawyku. A na tym właśnie skupia się idea profilaktyki. Myślimy i działamy pro,  dlatego nasze zainteresowania skupiły się na ochronie najmniejszego elementu naszego ciała- komórce. Bez jej ochrony i wsparcia nie ma mowy o zdrowiu.  Wydaje się, że najlepsze efekty osiągnie się za pośrednictwem zbilansowanej diety, aktywności ruchowej, unikaniem toksycznych czynników (pochodzących ze środowiska) oraz wsparciem preparatów antyoksydacyjnych. Preparaty antyoksydacyjne stanowią doskonałe uzupełnienie profilaktyki wczesnej, pierwotnej i wtórnej.
Jakość surowca. Jest to kluczowa kwestia co do Ciebie dostarczamy. Przywiązujemy największą wagę do jakości i czystości taksyfoliny, która jest zawarta w Taxivitalu. Nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości.  Zamawiamy wyłącznie najwyższej jakości rosyjską taksyfolinę z syberyjskich lasów. Została ona zgłoszona do Głównego Inspektoratu Sanitarnego i zastrzeżona pod znakiem towarowym Taxivital. od 2017 roku wprowadziliśmy Taxifolin Plus z błonnikiem o nazwie arabinogalaktan oraz dodatkowo taksyfoliną. 
Czas. Jest ważny dla każdego, dla Ciebie również. Jest kluczowy w zachowaniu zdrowia. Przez wiele lat możesz nie odczuwać negatywnych skutków braku profilaktyki, ale z wiekiem z pewnością jej brak da o sobie znać. Podczas starzenia się organizmu następują wieloczynnikowe zmiany morfologiczne i metaboliczne. Zachodzi wiele nieodwracalnych procesów (okres rozrodczy przechodzi w fazę spoczynku), dochodzi do zmian w stężenia endogennych składników układu antyoksydacyjnego które prowadzą do zaburzeń równowagi antyoksydacyjnej a w konsekwencji do rozwoju chorób.

Czas może działać na Twoją korzyść, jak?

Po pierwsze, im szybciej działasz i zmieniasz negatywne nawyki tym szybciej wrócisz do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Po drugie: cenimy Twój czas, dlatego realizujemy Twoje zamówienia w bardzo szybkim czasie, tak abyś jak najszybciej zaczął swoje profilaktyczne nawyki. Wiemy, że czasem powrót do zdrowego rytmu nie jest prosty. Wypełnianie codziennych obowiązków będzie o wiele przyjemniejsze i mniej uciążliwe w dobrym samopoczuciu, dlatego w ciele nie może zabraknąć substancji profilaktycznych.

 Jeżeli jesteś gotowy do utrwalania prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia oraz zapobiegania chorobom poprzez kontrolowanie czynników ryzyka to idealnie trafiłeś/aś!